606 706 885

KOMA Parkiety – Parkiety Jabłoński – Warszawa

Firma Parkiety Jabłoński specjalizuje się w produkcji stylowych pakietów drewnianych już od 1992 roku. W jej ofercie znaleźć można wysokiej jakości parkiety drewniane, głównie z drewna krajowego, doskonałe do różnorodnych wnętrz. Eleganckie, wytrzymałe, dostępne w wielu wyjątkowych wzorach – Parkiety Jabłoński to sprawdzony wybór dla wyjątkowo wymagających użytkowników!

W naszej firmie KOMA Parkiety oferujemy Parkiety Jabłoński w Warszawie, zapewniając naszym klientom szeroki asortyment materiałów podłogowych tego producenta. Nie tylko sprzedajemy podłogi drewniane, ale również doradzamy, układamy podłogi i zapewniamy pomoc w ramach ich konserwacji.

KOMA Parkiety – Parkiety Jabłoński Warszawa – pełna paleta produktów do wyboru

Dzięki współpracy z firmą Parkiety Jabłoński możemy zaoferować naszym klientom dostęp do szerokiej gamy podłóg tego producenta. Wśród nich znajdują się najwyższej jakości materiały wykorzystujące starannie wyselekcjonowane drewno FSC 100%.

Specjalność firmy Parkiety Jabłoński to podłogi dębowe oraz podłogi jesionowe w wielu wybarwieniach do wyboru. Na uwagę zasługują także specjalne podłogi termo, które powstają z drewna poddawanego procesowi wygrzewania w wysokich temperaturach, co nadaje mu niebanalny wygląd oraz poprawia jego trwałość.

Parkiety Jabłoński to także wyjątkowe parkiety drewniane, w tym także parkiety w modną jodełkę francuską oraz parkiety z wzorami ozdobnymi nadającymi podłogom niebanalny i ekskluzywny wygląd.

KOMA Parkiety – Parkiety Jabłoński w Warszawie – kompleksowa i fachowa obsługa

W naszej firmie KOMA Parkiety jesteśmy skoncentrowani na zadowoleniu klienta, dlatego też przy wyborze naszej obsługi, możesz mieć pewność, że będzie ona na najwyższym poziomie. Doradzamy przy doborze najlepszych podłóg, zapewniamy ich transport oraz profesjonalny montaż przez współpracujące z nami wykwalifikowane ekipy.

KOMA Parkiety – Parkiety Jabłoński Warszawa – zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi wariantami parkietów w naszym asortymencie i zapraszamy do wybrania naszej oferty!

DESKI PODŁOGOWE

JODEŁKA FRANCUSKA

WZORY