606 706 885

KOMA Parkiety – parkiety i deski Fertig – Warszawa

Ekskluzywne parkiety i deski Fertig to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Te eleganckie, trwałe i funkcjonalne pokrycia podłogowe z naturalnego drewna mogą sprawdzić się w wielu aranżacjach – tych klasycznych oraz nowoczesnych.

Nasza firma KOMA Parkiety specjalizuje się w sprzedaży podłóg drewnianych od lat. W naszym asortymencie dostępne są także produkty Fertig deska oraz parkiet. Zapewniamy profesjonalną obsługę – doradztwo, sprzedaż, montaż, a także usługi konserwacji podłóg drewnianych.

KOMA Parkiety – Fertig parkiet Warszawa, Fertig deska Warszawa – zachęcamy do zapoznania się z kolekcją produktów Fertig!

Firma Jawor Parkiet Fertig zajmuje się produkcją wysokiej klasy podłóg drewnianych, w tym głównie parkietów oraz desek podłogowych w wielu wariantach do wyboru.

Oferowany przez firmę Jawor Parkiet Fertig parkiet to parkiet dębowy oraz jesionowy, który dostępny jest w wielu wariantach do wyboru. Produkowana przez Jawor Parkiet Fertig deska to także pełna gama gatunków drewna krajowego oraz drewna egzotycznego, na przykład dąb, jesion, merbau, orzech.

Eleganckie, wytrzymałe, odpowiednio wykończone produkty od firmy Fertig parkiet oraz deska doskonale sprawdzają się w różnych wnętrzach – salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych, a także w pomieszczeniach komercyjnych, biurowych, użyteczności publicznej. Bogata gama wybarwień i faktur drewna powoduje, że parkiety i deski Fertig mogą wpasować się w każdą aranżację.

KOMA Parkiety – Fertig deska, Fertig parkiet – profesjonalnie i kompleksowo

Nasza firma KOMA Parkiety z Warszawy specjalizuje się w sprzedaży podłóg drewnianych od lat. Współpracujemy także z firmą Jawor Parkiet zapewniając naszym klientom dostęp do najlepszych materiałów tego producenta.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, która obejmuje doradztwo przy doborze odpowiednich podłóg, ich przewóz w wyznaczone miejsce, a także fachowy montaż prowadzony przez współpracującą z nami ekipę.

KOMA Parkiety – Fertig parkiet Warszawa, Fertig deska Warszawa – zachęcamy do zakupu produktów Fertig w naszym sklepie!