606 706 885

KOMA Parkiety Warszawa – deska dębowa trójwarstwowa

Deski trójwarstwowe to bardzo dobry wybór na podłogi do wielu wnętrz – eleganckie, trwałe, wytrzymałe, a także od razu gotowe do użytkowania deski gwarantują idealny rezultat w każdej przestrzeni!

Podłogi z desek trójwarstwowych to szeroka gama stylowych wariantów do wyboru. W naszej ofercie króluje przede wszystkim deska dębowa trójwarstwowa, która dostępna jest w wielu wybarwieniach do wyboru.

KOMA Parkiety– deska dębowa trójwarstwowa Warszawa – zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

Czym są deski trójwarstwowe?

Deski trójwarstwowe to rodzaj desek podłogowych warstwowych, które składają się z trzech ułożonych na sobie warstw. To materiały podłogowe wykonane są całkowicie ze 100% drewna starannie wyselekcjonowanych gatunków – rodzimych oraz egzotycznych.

Deski trójwarstwowe – budowa:

 • warstwa wierzchnia – użytkowa, która wykonana jest ze szlachetnego drewna widocznego w pomieszczeniu, pokrywana jest fabrycznie lakierem albo olejem – posiada grubość około 3-4 mm
 • warstwa środkowa – poprzecznie ułożona warstwa z innego gatunku drewna, najczęściej drzew iglastych, na przykład świerkowego lub sosnowego – posiada grubość około 9 mm
 • warstwa spodnia – wykonana z łuszczki świerkowej lub lameli z drewna drzew iglastych lub liściastych, które ułożone są prostopadle do warstwy środkowej

Warstwowa budowa takich desek powoduje, że są one wysoce odporne na czynniki zewnętrzne, dlatego mogą służyć na wiele lat. Kolejne warstwy układane są na sobie poprzecznie, co redukuje ryzyko pojawienia się efektu skręcania się deski pod wpływem zmieniających się warunków.

Najważniejsze zalety desek trójwarstwowych:

 • wykonana w całości z drewna
 • elegancki, naturalny wygląd
 • wysoka odporność na zmiany temperatur, wilgotności
 • stabilna, niepodatna na wypaczenia budowa
 • prosty i szybki montaż
 • gotowa do użytkowania od razu po ułożeniu
 • może być stosowana na ogrzewaniu podłogowym
 • możliwość odnowienia wierzchniej warstwy drewna

Montaż desek trójwarstwowych

Podłogi z desek trójwarstwowych najczęściej posiadają postać paneli podłogowych, które wyposażone są w specjalne pióra i wpusty z zatrzaskami. Dzięki temu możliwy jest montaż bezklejowy, pływający, dlatego prace przebiegają szybko, sprawnie i czysto.

Deski podłogowe trójwarstwowe mogą być także montowane na klej. Montaż tego typu rekomendowany jest głównie na większych powierzchniach.

Dzięki temu, że deska dębowa trójwarstwowa i wykonana z innych gatunków drewna szlachetnego jest fabrycznie wykańczana lakierem lub olejem, nie trzeba jej już pokrywać tymi materiałami. W związku z tym jest ona od razu możliwa do użytkowania.

KOMA Parkiety – podłogi z desek trójwarstwowych w Warszawie

Nasza firma KOMA Parkiety z Warszawy specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości materiałów podłogowych z naturalnego drewna.

Dostępna w naszym asortymencie deska dębowa trójwarstwowa oraz innych gatunków to wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty, które mogą spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy też fachowy montaż.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszą ofertą oraz świadczonymi przez nas usługami montażu, prosimy o kontakt.

KOMA Parkiety– deska dębowa trójwarstwowa Warszawa – zapraszamy do wybrania naszej oferty!

KOMA Parkiety – deska lakierowana i olejowana – Warszawa

Deski podłogowe lakierowane i olejowane to sprawdzony wybór do wielu przestrzeni – tego rodzaju materiały na podłogi nie wymagają już dodatkowego wykończenia, dlatego są od razu gotowe do użytkowania!

W naszym sklepie KOMA Parkiety znajduje się szeroka gama materiałów takich, jak deski podłogowe olejowane i lakierowane, w tym popularna deska dębowa olejowana i deska dębowa lakierowana, która wybierana jest do różnych aranżacji.

KOMA Parkiety – deska dębowa lakierowana Warszawa, deska dębowa olejowana Warszawa – zapraszamy do sprawdzenia dostępnych u nas materiałów!

Dlaczego warto wybrać deski podłogowe lakierowane i olejowane?

Deski olejowane i deski lakierowane to chętnie wybierane materiały wykończeniowe na podłogi. Najczęściej posiadają postać łatwych w montażu paneli wyposażonych w pióro i wpust.

Do produkcji desek tego typu stosuje się różne gatunki drzew. Największym powodzeniem cieszy się dąb – deska dębowa olejowana i deska dębowa lakierowana.

Najważniejsze zalety desek lakierowanych i olejowanych:

 • wiele wariantów do wyboru
 • estetyczny wygląd
 • trwałe i wytrzymałe
 • łatwe i szybkie w montażu
 • od razu możliwe do użytkowania

KOMA Parkiety – zamów deski podłogowe w naszej firmie!

W firmie KOMA Parkiety jesteśmy skoncentrowani na tym, by świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z wieloma różnymi producentami desek dębowych olejowanych i desek dębowych lakierowanych, a także innych typów desek podłogowych, aby nasi klienci mogli wybrać wśród nich najlepsze materiały – estetyczne, trwałe, funkcjonalne.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze najlepszych desek olejowanych oraz desek lakierowanych, dostarczamy je do naszych klientów, a także zajmujemy się świadczeniem usług montażowych – pracują dla nas specjaliści w tym właśnie zakresie.

Z pełnym asortymentem desek podłogowych można zapoznać się na żywo w naszym salonie znajdującym się w Warszawie.

KOMA Parkiety – deska dębowa lakierowana Warszawa, deska dębowa olejowana Warszawa – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!